Чоловік актриси Руслани Писанки назвав причину її смерті

Чоловік актриси Руслани Писанки назвав причину її смерті

Чоловік Руслани Писанки Ігор Ісаков у соцмережах у п’ятницю, 22 липня, назвав причину смерті актриси.

За його словами, вона померла від агресивної форми раку.

“У Русі був рак, агресивна форма і трохи занедбана… Але те, як вона боролася, я б навіть наполовину не зміг… На жаль, імунітет не витримав”, – поділився Ісаков на своїй сторінці у Facebook і зізнався, що почувається спустошеним.

Ісаков додав, що намагається триматися, тому що його стан не сподобався б дружині. За його словами, прощання з артисткою пройде у місті Кайзерслаутерне в Німеччині, де Писанка знаходилася останнім часом. Після цього він має намір «забрати свою Русю додому до Києва».

Руслана Писанка померла в Німеччині в ніч проти 19 липня на 57-му році життя. До Німеччини вона переїхала в лютому 2022 року для лікування, але точний діагноз не розкривала.

Писанка згоріла буквально за півроку. Щоправда, вже тоді друзі почали підозрювати, що Руслана тяжко хвора. Незадовго до переїзду під час однієї зі вистав актриса зомліла, зламавши ногу, після чого була прооперована.

Багато хто вважає, що актрису занапастили дієти та постійні спроби позбутися пишних форм, за які її якраз і полюбили глядачі.

Руслана Писанка народилася 1965 року в Києві. Актриса з’являлася на екранах як телеведуча, зокрема, у шоу «Країна порад». Крім того, Писанка знімалася у телепроектах та фільмах, серед яких «Службовий романс», серіал «Свати» та стрічка «Ржевський проти Наполеона».

Поділитись