Bloomberg стверджує, що пов’язані з Росією хакери атакували IT-компанію Kaseya

Міжнародна компанія — виробник програмного забезпечення Kaseya піддалася кібератаці із застосуванням вірусу-здирника.

Як стверджує в п’ятницю агентство Bloomberg, за атакою можуть стояти хакери, пов’язані з Росією.

Kaseya, що має штаб-квартири в Дубліні і Майамі (штат Флорида), виробляє ПО для компаній, що надають в дистанційному форматі інтернет-послуги. Кібератака торкнулася щонайменше шість таких компаній, в число клієнтів яких входять близько 200 більш дрібних фірм. Імовірно, їх дані виявилися тимчасово заблоковані. Вимагачі, за даними агентства, вимагають викуп у розмірі $ 44,9 тис.

За відомостями агентства, за атакою можуть стояти хакери з угрупування REvil. Bloomberg стверджує, що вони можуть бути пов’язані з Росією. Раніше стверджувалося, що хакери з цього угруповання атакували в кінці травня мережі американського підрозділу м’ясопереробної компанії JBS.

У заяві на сайті Kaseya відзначається, що через ​​атаки компанія надає послуги «лише обмеженому числу клієнтів». До завершення розслідування причин інциденту в компанії порадили клієнтам припинити користування їхніми послугами. Американське Агентство по забезпеченню інфраструктурної та кібербезпеки (CISA) відзначило в свою чергу, що «вжило заходів» з метою встановити причини і усунути наслідки передбачуваної кібератаки.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,