Балі відкрили для вакцинованих туристів

Балі відкрили для вакцинованих туристів

Влада Індонезії відкрила для іноземних туристів з 18 країн острова Балі, Батам і Бінтан.

Вони були закриті для відвідування з березня минулого року через пандемію COVID-19. Про це заявив Сандіага Уно, міністр туризму і креативної економіки.

За його словами, першими острова зможуть відвідати громадяни Нової Зеландії, ОАЕ, Китаю, Японії, Республіки Корея і ряду держав Європи. Міністр уточнив, що для відвідування іноземні туристи повинні бути повністю вакциновані і пройти ПЛР-тестування за три доби до перетину кордону. Відразу після прибуття в Індонезію потрібно зробити ще один тест. П’ять днів туристи будуть знаходитися в спеціальних готелях, які обладнали під карантинні центри. На четверту добу необхідно буде зробити ще ПЛР-тест. Якщо він покаже негативний результат, іноземці зможуть вільно пересуватися по острову і переселитися в будь-яку іншу готель.

За словами Сандіага, кожен турист крім того зобов’язаний придбати страховку з виплатою до 100 тисяч доларів з покриттям захворювань, викликаних COVID-19. Також необхідно надати підтвердження повної оплати житла на весь термін перебування на Балі.

Курорт був відкритий для внутрішнього туризму кілька місяців тому. До теперішнього часу з 4,4 млн жителів острова приблизно 90% отримали обидві дози вакцини проти COVID-19.

Поділитись