Алла Дудаєва: Україна приречена на перемогу

Алла Дудаєва, вдова чеченського президента, яка вже багато років мусить жити в Європі, звернулася до українців.

Вона провела паралелі із подіями у своїй країні 27-річної давності.

– Ми сумуємо разом з вами, коли ви ховаєте загиблих воїнів. Загиблих на війні, на якій ви мужньо чините опір, бо весь український народ об’єднався разом із президентом Зеленським і протистоїть російським танкам та величезній імперії.

Так само 1994 року російська імперія здійснила четверту агресію проти чеченського народу. І народ Чечні теж об’єднався навколо Джахара та його уряду та зміг перемогти через два роки у серпні 1996-го.

Хоча така маленька територія чеченського народу – лише 130 на 170 кілометрів і її можна проїхати за три години – але ми перемогли.

Джохар сказав: «Коли над Україною зійде українське сонце, Росія зникне». І ми всі чекаємо на цей момент і сподіваємося. Ми віримо у те, що народ України переможе. Тому що весь світ вам допомагає, захоплюється мужністю президента Зеленського та мужністю українського народу, який витримав найважчий перший удар та нині б’є російську імперію по всіх напрямках.

Ми були з Джохаром в Україні у мирний час. У Полтаві, де він служив. У Карпатах, куди я бігла з Москви, коли мене заарештували. І ми захоплювалися українською природою, дивовижними жінками, чоловіками у вишиванках, лелеками у гніздах, пшеничними хлібами Сорочинського ярмарку.

І ми бачили кохання у всьому. І це кохання вас рятує. І вона врятує і наш світ, бо маємо спільний ворог.

Україна приречена на перемогу, і ми на це чекаємо з нетерпінням. Я вам посилаю кохання, ми молимося за вас. З вами разом воює грузинський народ, чеченці. І весь Кавказ переживає та сподівається.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,