14 вересня — День танкових військ України: тепер офіційно

14 вересня — День танкових військ України: тепер офіційно

У четвер, 14 вересня, в Україні святкують День танкових військ. Президент України Володимир Зеленський у 2023 році скасував святкування «радянського» Дня танкіста і запровадив в Україні День танкових військ.

«Сьогодні день наших танкових військ. На відзначення саме української перемоги. Торік цими днями завершилася Харківська наступальна операція. Саме танкові підрозділи були одними з військ в основі ударного кулака ОСУВ «Хортиця». Українські танкісти подолали переважальну кількість бойових машин окупантів, знищили багато іншої ворожої техніки й затрофеїли 77 російських танків. Саме 14 вересня після стабілізаційних заходів був піднятий український прапор у звільненому Ізюмі. І тому саме 14 вересня Україна завжди відзначатиме професійну силу наших воїнів-танкістів», — йдеться у повідомленні президента України.

Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко на сторінці у фейсбук також привітав наших танкістів зі святом.

«Танки стали одним із символів надії та захисту українського народу.

За кожним подвигом та успіхом стоять наші танкісти — мужні та віддані нації Герої! Більшість з вас відзначає День танкових військ на бойових позиціях. Дякуємо за боротьбу, виконання завдань та всі кроки заради перемоги — заради українського народу!», − написав Корнієнко.

Поділитись