В Верховній Раді монобільшість найближчим часом припинить своє існування

Фракція «Слуга народу» виключила зі свого складу колегу, народного депутата України Олександра Дубінського. За це вчора проголосували 198 депутатів на нібито таємному голосуванні.

Таким авторитарним кроком керівництва фракції невдоволені більше двох десятків депутатів фракції, які прихільно ставляться до Дубінського та вважають його авторитетом. Сам Олександр Дубінський може очолити нову депутатську групу, до якої увійдуть невдоволені політикою фракції депутати фракції «Слуга народа». У розколі цієї фракції зацікавлені і олігархічні групи, які можуть у хід застосувати значні кошти.

Вже на найближчому засіданні Верховної Ради вони можуть оголосити про свій вихід з провладної коаліції. Таким чином, монобільшість зі «Слуг народу» припинить своє існування. В такому разі Україну можуть очікувати нові парламентські вибори. Однак, ситуацію може врятувати коаліція «Слуги народу» з «Батьківщиною». Вже навесні ми можемо побачити повне переформатування уряду, відставку Дениса Шмигаля та призначення Юлії Тимошенко на посаду Прем’єр-міністра. Такий крок цілком є реальним. Ми зможемо побачите третє пришестя Юлії Володимирівни на посаду Прем’єр-міністра. У політиці ніколи не треба казати ніколи. Політика — це виключно інтереси і нічого особистого. А інтерес «слуг» — рятування власної шкіри від програшу на наступних ймовірних парламентських виборах, рейтинг яких катострофічно обвалився. За нової влади не виключені нові кримінальні справи проти владної еліти. Уся програма «Велике будівництво» не моніториться, під цим соусом цілком можливо відмиваються кошти. Один з блогерів навів документи, як на фотографування Запорізького мосту було витрачено десятки тисяч євро. Це є підтвердженням намірів відмивання коштів на цій програмі. А розкрадання коронавірусного фонду? А локдауни за свій рахунок?

Ми пам’ятаємо, як на останніх виборах до міської ради міста Броварів за партію «Слуга народу» проголосувало 8%, і вони зайняли 6 місце. У разі проведення дострокових виборів такий самий результат може очікувати «слуг». Люди невдоволені їх діяльністю через невиконання ними передвиборчих обіцянок та домовленностей, систематичну брехню, підняття тарифів та зубожіння народу. Переважна більшість журналістів теж негативно ставляться до представників провладної партії. Зеленський багато обіцяє, однак на посади призначає дилетантів. І вся справа в тому, що серед «Слуг народу» чимало непорядних людей та шулерів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...