У столиці відбувся Громадський звіт за 2023 рік голови Оболонського району Кирила Фесика

У столиці відбувся Громадський звіт за 2023 рік голови Оболонського району Кирила Фесика

Сьогодні, 27 лютого, у City Foodhall, голова Оболонської РДА Кирило Фесик провів публічний звіт для представників ЗМІ та мешканців району, на якому розповів про досягнення державної адміністрації за 2023 рік та плани на майбутнє.

За словами Фесика, районна державна адміністрація Оболонського району входить в трійку найефективніших бюджетних розпорядників міста Києва. Минулого року району було виділено один з найбільших міських бюджетів за історію існування Оболонської РДА. Зокрема, виконання видаткової частини загального та спеціального фондів становить 92%.

«Якщо ви бачите, що десь освоєно 97% чи 90%, часто це показник не того, що щось було не виконано, а часто це показник того, що просто сам проект під час його реалізації вийшов дешевше, ніж було заплановано. Відповідно економія була повернена в державний бюджет», – розповів голова адміністрації.

У 2023 році найбільше команда Оболонської адміністрації акцентувала увагу на облаштування та модернізацію укриттів. Загалом у районі обліковується 458 укриттів та сховищ. РДА займається розширенням наявного підземного простору задля швидкого доступу киян до укриттів. Особливу увагу було приділено закладам дошкільної та шкільної освіти.

Важливим напрямком роботи за минулий рік була допомога військовим підрозділам та волонтерська діяльність. Оболонська РДА з перших днів війни активно допомагає 224-ому батальйону тероборони ЗСУ, 3-ій окремій штурмовій бригаді, 3-ому батальйону «Свобода» Бригади швидкого реагування «Рубіж» НГУ, 206-ому окремому батальйону тер оборони ЗСУ. Також Оболонська РДА організувала благодійний аукціон під назвою «Бахмут. Звільнення. Відновлення!», де було зібрано понад мільйон гривень.

У кінці виступу Фесик підкреслив, що тільки спільними зусиллями адміністрації та жителів району вдалося досягти непоганих результатів у сфері розвитку і підтримки району. Він також наголосив на важливості діалогу з громадою та відкритості в управлінні для досягнення спільних цілей.

Завершальний акцент був зроблений на запланованих ініціативах на майбутнє, серед яких – подальше удосконалення інфраструктури, зокрема підвищення якості укриттів, проведення благодійних культурних заходів та подальша підтримка військових підрозділів. Голова РДА висловив впевненість у тому, що спільними зусиллями мешканців і влади район буде продовжувати розвиватися та ставати ще кращим місцем для життя.

Марія Кузьменко, для «Нового формату»

Поділитись