В Оболонському районі столиці пройшов відкритий брифінг голови РДА Кирила Фесика

В Оболонському районі столиці пройшов відкритий брифінг голови РДА Кирила Фесика

Сьогодні, 7 листопада, в НВК «Оболонь», голова Оболонської РДА Кирило Фесик провів брифінг для представників ЗМІ та жителів району, на якому розповів про досягнення державної адміністрації протягом осіннього сезону та плани на кінець 2023 року.

У вступному слові голова Оболонської РДА розповів про філософію відкритості, на якій базується робота його команди. Її основним принципом є швидке реагування на запити громадян шляхом прямого діалогу між киянами та представниками адміністрації.

У своєму звіті про роботу РДА в осінній сезон Фесик зазначив наступні пункти:

Допомога захисникам і захисницям: Адміністрація з перших днів війни активно допомагає 224-ому батальйону тероборони ЗСУ, 3-ій окремій штурмовій бригаді, 3-ому батальйону «Свобода» Бригади швидкого реагування «Рубіж» НГУ, 206-ому окремому батальйону тер оборони ЗСУ. Також Оболонська РДА організувала благодійний аукціон під назвою «Бахмут. Звільнення. Відновлення», де було зібрано понад мільйон гривень.

Господарча діяльність: Команда адміністрації продовжує обладнувати та модернізувати протипожежну систему та укриття в навчальних закладах задля безпечного та комфортного освітнього процесу. Зокрема ведеться робота над встановленням якісних витяжок, сучасних меблів і вбиралень та утепленням фасаду. За осінній сезон було проведено термомодернізацію вікон, капітальний ремонт електричних мереж в окремих будинках, а також ремонт міжквартальних проїздів.

Благоустрій та громадські проєкти: Оболонський район бере активну системну участь в житті  столиці, залучаючи жителів району. Спільно з БФ «Промінь» було створено екскурсії та аудіогіди по Оболоні, які користуються великим попитом. Також за цей час було підписано меморандуми про співпрацю з головою Дарницької РДА та Бахмутською міською радою, які передбачають взаємодопомогу та спільне вирішення надзвичайних подій. Одним з найуспішніших проєктів став місячник патріотичного виховання серед закладів освіти, фіналом якого став турнір спортивно-військової гри «Патріот».

Кирило Фесик зазначив, що на Оболоні до кінця року планується відкриття гуртка з кіберспорту і навчального курсу «Креативний лідер» від Центру Креативної Освіти для директорів та команди закладів освіти та креативної освіти. Одним з проєктів на завершення року є місячник допомоги для 3-го батальйону «Свобода» Бригади швидкого реагування «Рубіж» НГУ.

Серед пріоритетних напрямків роботи на 2024 рік було виділено: укриття, доступність (проєкти, пов’язані з інклюзією), термомодернізація та елементи міського господарства, які перебувають в аварійному стані.

Під час запитань від журналістів, Кирило Фесик дав вичерпні відповіді на питання стосовно роботи адміністрації та перспектив на майбутнє. Він також наголосив на важливості відкритого спілкування з громадськістю та ЗМІ.

Брифінг завершився словами голови Оболонської РДА про необхідність спільних зусиль для подолання викликів, які стоять перед Україною. Він підкреслив, що державна адміністрація готова до прозорої та відповідальної роботи на користь українського народу.

Марія Кузьменко, для «Нового формату»

Поділитись