У США розкрили всю правду про політичну боротьбу за владу

Колишній кандидат у мери Нью-Йорка Віталій Філіпченко, якого відмовилися реєструвати через «недійсні підписи», у суботу, 6 листопада, у розмові зі ЗМІ розкрив особливості нинішньої політичної боротьби у США.

За його словами, американські політики намагаються постійно знайти «брудну білизну» у конкурентів. А перемога залежить від того, у кого більше грошей, влади та можливостей. Водночас екс-кандидат у мери наголосив, що у Сполучених Штатах будь-яка людина може подати заяву та спробувати стати градоначальником. Навіть із малим досвідом у політиці є шанс поборотися. Як приклад він навів вибори в Нью-Джерсі, на яких сенатор-демократ, який довго перебував при владі і мав серйозну політичну підтримку, включаючи фінансову, програв простому водієві вантажівки.

Філіпченко також зазначив, що виборці можуть втомитися від солодких обіцянок та «політичного кашеваріння».

«Все щось варять, а зрештою вже й каша згоріла — скільки можна варити її? Результат має бути очевидним, також в Америці, коли намагаються щось змінити, маси можуть якось вплинути», — додав він.

Філіпченко зазначив, що в США партії завжди будували підступи, робили ставку на політичні інтриги.

«Якщо заглибитися в історію, демократи підтримували рабовласників, демократи підтримували Гітлера, підтримували ККК (Ку-клукс-клан – ред.), також вони підтримували будь-які складнощі щодо людських прав, наприклад, білих американців, азіатських американців. У них це було давно, і вони зробили багато помилок. Потім вони різко змінили курс. Якщо попередні історії показують, що були великі помилки, то не можна їх просто стерти і сказати «цього не було». Тобто республіканці йшли відкрито, чесніше, вони підтримували свободу чорних американців, азіатів, навіть підтримували, коли були проблеми у Другій світовій війні, амністію японців», — додав він.

На думку Філіпченка, у Сполучених Штатах демократи частіше стрибають «вліво-вправо» та забувають історію в порівнянні з республіканцями.

2 листопада новим мером Нью-Йорка було обрано Еріка Адамса, колишнього капітана поліції міста, члена Демократичної партії США. Основним суперником демократа був республіканець Кертіс Сліва. Адамс офіційно вступить на посаду мера 1 січня. Його попередник Білл де Блазіо обіймав цю посаду протягом восьми років.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...