У Росії відповіли на заяву Києва про «непотрібність» Донбасу

Російські політики оцінили заяву міністра з питань «тимчасово окупованих» територій України Олексія Резнікова, який назвав Донбас непотрібним Москві.


Раніше Резніков заявив, що не вірить, що самопроголошені ЛНР і ДНР можуть увійти до складу Росії. На його думку, для Москви це економічно невигідно. Крім того, він назвав Донбас розмінною картою для Росії — нібито Москва хоче його віддати, але на своїх умовах, а росіяни не сприймають населення Донбасу як своїх співгромадян.

Член Ради Федерації від Криму Сергій Цеков в коментарі НСН заявив, що в Києві не можуть зрозуміти, що багато українців не змирилися з подіями 2014 року в країні, а також з політикою екс-президента Петра Порошенка і нинішнього глави держави Володимира Зеленського.

«Вони взагалі не розуміють своїх громадян, тим більше тих, хто на сьогодні вже став громадянами Донецької і Луганської народних республік», — зазначив сенатор.

На його думку, в Києві не чують жителів Донбасу, не вважають їх за людей і придумують закони, за якими будуть репресувати їх в разі, якщо регіон повернеться під контроль української влади.

«У цьому випадку почався б безпосередній діалог з урахуванням інтересів жителів Донбасу», — пояснив він.

Цеков уточнив, що має на увазі політичні, економічні і соціальні права жителів регіону. При цьому він звернув увагу на незговірливість київської влади, які обрали лінію звинувачення Росії в пригніченні українців.

«На думку Києва, при будівництві незалежної республіки треба було, в першу чергу, звільнитися від усього російського, російського. У процесі такого 30-річного звільнення «до влади сьогодні прийшли нацисти», — продовжив парламентарій і підкреслив, що така політика призвела до відсталості України.

Член комітету Держдуми з міжнародних справ Олена Паніна заявила, що своїм висловлюванням український міністр намагається залякати і деморалізувати жителів Донбасу.

«Особливо цинічно заяву українського міністра про те, що росіяни, мовляв,»не сприймають населення Донбасу як своїх громадян», — підкреслила депутат.

Вона зазначила, що Росія робить все, щоб допомогти людям, які опинилися жертвами військового і економічного геноциду.
Паніна також заявила, що єдині умови, на яких Росія «віддає Донбас» Києву — це Мінські угоди, які Київ відмовляється виконувати. Вона підкреслила, що тільки цей документ дозволяє реінтегрувати Донбас в політичний простір України.

Як зазначив депутат Держдуми Віктор Водолацький, київська влада відкрито заявляє, що готові тільки силовим шляхом встановити «свої правила» на південному сході України. У бесіді з каналом «Дума ТВ» парламентарій підкреслив, що Київ знаходиться повністю під зовнішнім управлінням і виконує інструкції, отримані від Держдепу і різних іноземних радників в українських відомствах і на підприємствах.

«Для подальшої реалізації тієї дорожньої карти, яка їм прописана, у них одне бажання — швидше продовжити, тільки в більш посиленому режимі, громадянську війну і знищити той «русский мир», який сьогодні є на території ЛНР і ДНР», — підсумував депутат.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...