Зеленський заявив про підготовку держперевороту в Україні

Президент України Володимир Зеленський заявив, що йому надійшла інформація щодо підготовки держперевороту в країні до початку грудня.

Про це повідомляє «Гордон» із посиланням на прес-марафон Зеленського.

«Отримали інформацію, що 1 числа у нашій країні буде державний переворот, 1, 2 грудня. <…> У нас є не лише агентурна інформація, а й звукова інформація, де, скажімо так, представники України з представниками Росії обговорюють участь [бізнесмена] Ріната Ахметова у держперевороті», – заявив він.

За його словами, на держпереворот планували залучити один мільярд доларів. Зеленський додав, що розголошувати всю інформацію, що йому надійшла, він не має права.

News24ua зазначає, що під час прес-марафону журналіст Савік Шустер сказав Зеленському, що йому важко повірити, що Ахметов готує держпереворот.

Президент відповів, що не сам Ахметов, а близькі до нього люди нібито обговорюють із росіянами «його включення до організації держперевороту». За словами Зеленського, «Ахметова втягують у це».

Водночас, як уточнює «Інтерфакс-Україна», Зеленський заявив, що у держперевороти та участь у них Ахметова не вірить і «тікати з країни не буде».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...