Військовослужбовця з Львівщини судитимуть за придбання психотропів

Військовослужбовця з Львівщини судитимуть за придбання психотропів

Військовослужбовця з Львівщини судитимуть за незаконне придбання, зберігання психотропних речовин у великих розмірах, повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

За процесуального керівництва військової прокуратури Львівського гарнізону направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця військової служби за контрактом однієї з військових частин за незаконне придбання, зберігання психотропних речовин у великих розмірах без мети збуту (ч. 2 ст. 309 КК України).

“За даними слідства, вказаний боєць у квітні 2020 року в м. Львові, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, незаконно придбав для особистого вживання без мети збуту 10 пакетів психотропної речовини – 5,3 г амфетаміну. Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювало Територіальне управління ДБР, розташоване у м. Львові”, – йдеться у повідомленні. 

Санкція статті за вчинене передбачає покарання у вигляді штрафу від 2000 до 5000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк до 3 років.

Поділитись