В Україні затримали учасників протесту через евакуацію громадян з Китаю

В Україні затримали учасників протесту через евакуацію громадян з Китаю

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підтвердив, що група протестуючих через евакуації громадян з Китаю затримана.

Нагадаємо, літак з 45 українцями і 27 іноземцями приземлився 20 лютого. Але провокації почалися за кілька днів до вильоту лайнера в Ухань, де почалося поширення коронавірусу. Страх захворіти, що підігрівається провокацією невідомих, що розсилають смс, змусив людей вийти на вулиці.

Евакуйованих поселять в санаторії в Полтавській області. Вранці 20 лютого жителі перекрили дорогу міжрегіонального значення, палили покришки. В результаті до місця влада пригнала військову спецтехніку.

Аваков повідомив, що всім затриманим учасникам протесту випишуть адміністративні протоколи. Активісти, як повідомляє Полтавська газета, ініціював зіткнення з поліцією.

“Бактеріологічного небезпеки немає, – повідомив в фейсбуці президент Володимир Зеленський, уточнивши, що заходи безпеки вжиті “безпрецедентні” . – Але є інша небезпека, про яку я хотів би сказати. Небезпека забути про те, що всі ми люди і всі ми – українці. Кожен з нас. Включаючи тих, хто опинився в Ухані під час епідемії”.

Поділитись