Кулеба прокоментував «замороження війни»

Кулеба прокоментував «замороження війни»

Кулеба про замороження війни: Хтось справді вірить, що лише Україна буде під загрозою? Цілі Кремля набагато ширші.

Росії треба не дати заморозити конфлікт, адже вона використає паузу для відновлення сил, і під загрозою нової хвилі агресії опиниться не лише Україна. 

«Якщо піти за таким небезпечним сценарієм, рівень пропаганди в Росії лише зростатиме за ці чотири роки. Ненависть до України, інших країн Європи, інших народів надалі збільшуватиметься. Російська ультранаціоналістична, фашистська, реваншистська риторика стане ще більш отруйною», — заявив глава МЗС Дмитро Кулеба під час онлайн-звернення до німецького аналітичного центру Zentrum Liberale Moderne.

У своїй промові очільник зовнішньополітичного відомства нагадав про слова президента Володимира Зеленського, що «якщо РФ дати паузу та не підвищувати тиск», то до 2028 року країна-агресор відновить свій військовий потенціал і буде готовою до нової хвилі агресії.

«Ми всі маємо усвідомлювати, що на кону. Цілі Кремля набагато ширші за Україну. Разом ми здатні уникнути гіршого сценарію. Це важкий, але досяжний шлях. Шлях до перемоги України», — додав Кулеба.

Поділитись