У Новоросійську ударні дрони атакували офіс Каспійського трубопровідного консорціуму

У Новоросійську ударні дрони атакували офіс Каспійського трубопровідного консорціуму

У Новоросійську внаслідок атаки БПЛА пошкоджено офіс Каспійського трубопровідного консорціуму, двоє співробітників КТК постраждали.

«Окрім житлових будинків та готелю, пошкоджено міський офіс АТ «КТК-Р». Два працівники компанії отримали поранення різного ступеня тяжкості та були транспортовані до медустанови. Роботу адміністративного офісу тимчасово припинено, персонал евакуйовано», — повідомили у Каспійському трубопровідному консорціумі.

Також у будівлі, де знаходиться офіс КТК, внаслідок атаки є серйозно постраждалі не з числа працівників компанії, йдеться у повідомленні.

Раніше губернатор Краснодарського краю повідомив, що двоє людей загинули, троє постраждали внаслідок української атаки на Новоросійськ.

КТК – це Каспійський трубопровідний консорціум – велика міжнародна нафтопровідна система, побудована для доставки нафти із заходу Казахстану (переважно з родовищ Тенгіз, Карачаганак та Кашаган) на термінали на Чорному морі поблизу порту Новоросійськ (Росія).

Поділитись