У Львові на збуті наркотиків затримано співробітника пенітенціарної служби

У Львові на збуті наркотиків затримано співробітника пенітенціарної служби

Стало відомо, що у Львові на збуті наркотиків затримано співробітника пенітенціарної служби. Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Зловмисник розповсюджував наркотичні засоби та психотропні речовини серед в’язнів установи виконання покарань. Діяльність наркодилера припинили львівські правоохоронці.

“Восени 2019 року у поле зору працівників Львівського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ потрапив інспектор відділу режиму і охорони установи виконання покарань. Встановлено, що 34-річний співробітник пенітенціарної служби приносив на роботу наркотичні засоби та психотропні речовини, які згодом збував ув’язненим. Разом із тим, перевірялася інформація на можливу причетність до протиправної діяльності викритого фігуранта співробітників поліції. За матеріалами внутрішньої безпеки НПУ слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у місті Львові, внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України”, – йдеться у повідомленні.

Драгдилера затримали  з речовими доказами, які він намагався пронести на територію установи виконання покарань (в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України). Готується оголошення йому про підозру. За незаконні оборудки зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Інформація щодо співробітників поліції, які могли б бути спільниками затриманого, не підтвердилася.

Поділитись