На Одещині прикордонника впіймали на хабарі

На Одещині прикордонника впіймали на хабарі

На Одещині військовослужбовець організував незаконне переміщення осіб та товарів Білгород-Дністровського загону. Про це повідомляє Державна прикордонна служба Україна.

Правопорушення викрито в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 КК України, спільною міжвідомчою групою у складі співробітників внутрішньої та власної безпеки по Білгород-Дністровському прикордонному загону ГВ ВВБ «Південь» Держприкордонслужби, ВБКОЗ УСБУ в Одеській області, слідчих ТУ ДБР у м. Миколаїв, під процесуальним керівництвом військової прокуратури Білгород-Дністровського гарнізону Південного регіону України.

“Прикордонника відділу прикордонної служби «Старокозаче» Білгород-Дністровського загону затримали у порядку ст. 208 КПК України. Він вимагав та одержав від громадянина України першу частину неправомірної вигоди у розмірі 350 доларів США (загальна сума 700 доларів США) за обіцяне непритягнення до встановленої законом відповідальності та сприяння у незаконному перетинанні особою державного кордону України та переміщення через кордон вантажів підакцизної групи товарів – тютюнових виробів”, – йдеться у повідомленні.

Тривають невідкладні слідчі дії.

Поділитись