У Києві викрили бордель

У Києві викрили бордель

У Києві викрили бордель, замаскований під масажний салон. Організаторкою пікантного бізнесу виявилася 31-річна жінка, під керуванням якої у декілька змін працювало вісім дівчат.

Про повідомляє УНН, за надання інтимних послуг вони отримували грошову винагороду від 1000 до 3000 гривень за годину.

Як розповів т.в.о. начальника сектору управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП у м. Києві Олексій Гаврилюк, головна фігурантка виконувала роль адміністратора: приймала дзвінки та кошти від клієнтів, а також розміщувала рекламні оголошення про еротичний масаж у мережі Інтернет. Отримані гроші організаторка розподіляла наступним чином: 60% забирала собі, решту – віддавала дівчатам. За “дорослі” розваги чоловіки платили повіям до 3000 гривень.

“Правоохоронці провели обшуки за адресою надання сексуальних послуг та за місцем проживання організаторки. Під час слідчих дій ми вилучили речові докази: гроші, мобільні телефони, банківські картки, чорнові записи”,- додав Олексій Гаврилюк.

Зловмисниці оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі.

Поділитись