У Карабасі відповіли на звинувачення Азербайджану в нападі на його позиції

Міністерство оборони невизнаної Нагірно-Карабахської республіки назвало дезінформацією заяви Баку про напад на азербайджанські позиції в Карабасі і заявило, що жоден військовий не брав участі в будь-якої операції в НКР.


Раніше Міноборони Азербайджану заявило про напад вірменської «збройного угруповання» на азербайджанські позиції в Карабасі, за даними військового відомства, є загиблий і поранений.

У заяві оборонного відомства НКР йдеться, що «азербайджанська сторона продовжує поширювати дезінформацію про нібито напад напередодні вірменської збройного угруповання на підрозділ азербайджанської армії».

«Підтверджуємо то, про що оголосили кілька годин тому: вчора весь день і сьогодні за станом на даний момент жоден підрозділ Армії оборони Арцаха (самоназва Карабаху — ред.), жоден військовослужбовець не брали участі в будь-яких операціях, не було зареєстровано ніяких інцидентів, з вірменської сторони не було проведено жодного пострілу», — йдеться в заяві відомства, текст якого розміщений в Telegram-каналі офіційного інфоцентру Карабаху.

У міноборони Карабаху заявили, що «Армія оборони Арцаха продовжує дотримуватися режиму перемир’я».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,