Трамп заявив, що Пентагон веде війни заради збагачення підприємств ВПК

Керівництво Пентагону прагне до воєн, щоб сприяти збагаченню підприємств, що виробляють військову техніку і боєприпаси, заявив президент США Дональд Трамп в ході прес-конференції в Білому домі.

«Я не кажу, що військові кола мене люблять, але солдати люблять. Керівники в Пентагоні, ймовірно, — немає, тому що вони не хочуть нічого, крім як вести війни, щоб всі ці прекрасні компанії, які виробляють бомби, літаки і все інше, були щасливі», — цитують ЗМІ Трампа.

Американський лідер заявив, що прагнення припинити політику «нескінченних воєн», а також повернення американських військовослужбовців на батьківщину будуть пріоритетними напрямками зовнішньої політики чинного президента в разі переобрання на другий термін на намічених на 3 листопада виборах.

Раніше Трамп під час виступу у військовій академії у Вест-Пойнті заявив, що Сполучені Штати завершують «еру нескінченних воєн».

Тоді він зазначив, що в обов’язки американських військових не входить вирішення давніх конфліктів в «далеких країнах, про які багато людей навіть не чули».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,