Рейтинг схвалення Байдена опустився нижче за 38 відсотків

Більшість громадян США не підтримують висунення кандидатур Дональда Трампа та Джо Байдена на наступних президентських виборах.

Про це повідомило USA Today, посилаючись на дослідження, яке видання провело спільно із Саффолкським університетом.

Зокрема, опитування виявило, що рейтинг господаря Білого дому продовжує знижуватися, а ймовірність перемоги Республіканської партії на проміжних виборах до конгресу 2022 року зростає.

«Майже дві третини американців, 64%, кажуть, що не хочуть, щоб Байден балотувався 2024 року на другий термін. Серед них 28% демократів», — зазначило видання.

58% респондентів виступили проти висування Трампа, включаючи 24% республіканців.

Окрім того, діяльність Байдена схвалюють 37,8% респондентів, а з критикою його рішень виступили 59% опитаних. Відомо, що рейтинг віце-президента Камали Харріс становив 27,8%.

Якби проміжні вибори до конгресу відбувалися зараз, то Трамп міг би розраховувати на підтримку 46% виборців, а Байден — на 38%.

Зазначається, що в опитуванні, яке проводилося 3-5 листопада, взяла участь тисяча зареєстрованих виборців.

У 2022 році американці обиратимуть 34 зі 100 сенаторів та 435 членів палати представників.

25 березня Байден на своїй першій повноформатній прес-конференції заявив про намір балотуватися на другий термін 2024 року.

При цьому Трамп розкритикував поточну політику демократа, і зокрема економічні ініціативи Байдена, через які, на його думку, американці, які працюють, ще більше обкладатимуться податками, а Китай стане економічно вигіднішим для бізнесменів США. Він також дорікнув 46-му президенту США за розбазарювання військових технологій в Афганістані, де було кинуто десятки одиниць американської техніки.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...