Пушилін заявив про бажання росіян на Донбасі голосувати на виборах до Держдуми РФ

Громадяни Росії, які проживають на території самопроголошених Донецької і Луганської народних республік (ДНР і ЛНР), бажають взяти участь у виборах до Держдуми РФ.

Про це заявив глава ДНР Денис Пушилін. «Громадяни Російської Федерації, які проживають в ДНР і ЛНР, дуже хочуть, щоб виборчі дільниці знаходилися на територіях республік. Для нас без найменшого перебільшення дуже цінно реалізувати своє конституційне право і взяти участь у виборах депутатів Держдуми», — цитує його «Парламентська газета» 16 березня.

Пушилін зазначив, що в ДНР на даний момент більш 224 тис. чоловік отримали громадянство Російської Федерації. І при нинішніх темпах видачі паспортів до вересня в республіках Донбасу буде проживати понад півмільйона російських громадян.

За його словами, з офіційними структурами з питання проведення виборів поки взаємодії немає. При цьому місцеве населення занурене в інформаційний порядок Росії.

«Влітку минулого року, коли проходило голосування по поправках до Конституції Російської Федерації, у нас було дуже багато охочих взяти участь в цьому процесі. Важливо врахувати цей досвід і надати російським громадянам Донбасу більш комфортні, я б навіть сказав, більш гідні умови для реалізації свого волевиявлення», — зазначив Пушилін.

Вибори депутатів Держдуми VIII скликання повинні відбутися в єдиний день голосування 19 вересня.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...