Порошенко вирішив змінити свій указ про воєнний стан

Президент Петро Порошенко вирішив змінити свій указ про запровадження воєнного стану, скоротивши його термін з 60 до 30 днів. 

Про це він заявив під час відеозвернення з приводу воєнного стану, передає pravda.com.ua.

«Рада національної безпеки і оборони рекомендувала сьогодні мені запровадити воєнний стан на 60 днів. Хочу оголосити своє рішення: я буду пропонувати парламенту запровадити воєнний стан на 30 днів«, – сказав Порошенко.

Своє рішення він пояснив тим, що хоче, щоб «воєнний стан жодним днем не накладався на початок передвиборчої кампанії».

 «Щоб ні в кого з тих, хто про свою партію чи про свій політичний інтерес печеться більше, ніж про націю та український інтерес, зараз не залишилося жодних підстав для брудних політичних спекуляцій та інсинуацій», – додав Порошенко.

Він підкреслив, що «воєнний стан триватиме 30 днів і завершиться в середині грудня».

Запровадити його планують з 28 листопада.

«Згідно з рішенням РНБО, ухваленим вночі, як президент і верховний головнокомандувач я виконав свій конституційний обов’язок і кілька годин тому своїм указом запровадив воєнний стан на всій території України з 9 ранку 28 листопада», – сказав Порошенко.

Скоротити дію ймовірного воєнного стану до 30 днів вимагали деякі політичні сили. Також політиків непокоїло те, аби воєнний стан не завадив проведенню виборів президента у березні 2019 року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги:

Загрузка...