«Батьківщина» не голосуватиме за проект Державного бюджету на 2019 рік

«Батьківщина» не голосуватиме за проект Державного бюджету на 2019 рік, адже він не підвищує соціальних стандартів.

Про це заявив у кулуарах парламенту перший заступник Голови фракції Сергій Соболєв. Він зауважив, що при підготовці кошторису країни на 2019 рік до другого читання влада не врахувала правки фракції. І тому він залишається бюджетом бідності та стагнації, інформує ba.org.ua.

Політик укотре нагадав, що «Батьківщина» виступає проти політики субсидій, яка закладена в бюджеті.

«Надалі зберігається політика затягування громадян України в субсидії. Не стимулюється додатковий заробіток, а стимулюється позиція «сидіть на субсидіях і чекайте від держави, коли вона кине подачку», – зауважив Сергій Соболєв.

Також не врахована позиція «Батьківщини» щодо необхідності ухвалення закону про трансферне ціноутворення, який дозволив би не виводити кошти в офшорні юрисдикції.

Окрім того, перший заступник Голови фракції обурився, що у проекті бюджету на 2019 рік раптом з’явилася норма про те, що на Фонд президента з підтримки освітніх і наукових програм виділяється 1 млрд грн.

«Вдумайтеся: де президент, а де Міністерство освіти? Порошенко буде виділяти гранти на якісь проекти Міністерства освіти – мільярд гривень!» – сказав парламентарій.

Сергій Соболєв підсумував, що, на жаль, Основний кошторис на 2019 рік не допоможе змінити ситуацію з неправильною бюджетною політикою та перерозподілом коштів, чого якраз від нього і очікували.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...