Пентагон зробив заяву після слів путіна про ядерну зброю

Заяви президента РФ Володимира Путіна про передачу Мінську ракетних комплексів, здатних нести ядерну зброю, у Пентагоні вважали «безцеремонною» та «безвідповідальною».

Про це розповіло The Hill із посиланням на високопоставленого представника Міноборони.

«Звичайно, щоразу, коли хтось використовує слово «ядерний», у вас виникають побоювання. Чесно кажучи, з боку національного лідера здається досить безвідповідальним говорити про застосування ядерної зброї та робити це у безцеремонній манері», — заявив він.

Декілька днів тому під час переговорів з главою Білорусі Олександром Лукашенком Путін заявив, що РФ незабаром передасть Білорусі ракетні комплекси «Іскандер-М», сумісні з балістичними та крилатими ракетами, у тому числі з ядерними боєголовками.

Країни G7 заявили про глибоке занепокоєння цим рішенням. У Кремлі наголошували, що Путін не говорив про передачу ядерної зброї Білорусі.

Представник Пентагону заявив The Hill, що Вашингтон серйозно ставиться до «таких загрозливих формулювань», особливо з початку української кризи.

«Ця заява Путіна звучала так: «Гей, ми дамо їм Іскандери, і, до речі, вони можуть нести ядерну зброю», — сказав чиновник.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , ,