Nord Stream 2 AG розповіла про реакцію партнерів на загрозу санкцій США

Оператору «Північного потоку — 2» — компанії Nord Stream 2 AG — відомо про повідомлення щодо нових санкцій США щодо проекту, партнери зберігають зацікавленість в його завершенні, заявили в компанії.


Представник Мінекономіки ФРН у вівторок повідомив, що посольство США в Берліні поінформувало уряд Німеччини про плани по введенню санкцій. У понеділок газета Handelsblatt писала, що США планують у вівторок ввести санкції у відношенні російського трубоукладача «Фортуна», який бере участь в будівництві «Північного потоку — 2», і компанії «КВТ-Рус», якій належить судно.

«Нам відомо про повідомлення ЗМІ з приводу санкційних дій, що вживаються США проти компаній, що беруть участь в проекті» Північний потік — 2 «. Ми не коментуємо потенційні наслідки подібних дій», — повідомили в компанії.

«Nord Stream 2, як і компанії, що підтримують проект, зберігають глибоку зацікавленість в його завершенні і вважають, що введення газопроводу в експлуатацію відповідає інтересам європейських споживачів і сприяє підтримці енергетичної безпеки та економічної конкурентоспроможності Європи», — заявили в операторі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,