На Львівщині викрили корупційну схему

На Львівщині викрили корупційну схему

У Львівській області викрили посадовців Держпродспоживслужби в організації корупційної схеми.

Посадовці Держпродспоживслужби за певну “винагороду” до порушників не застосовували санкції, а відтак до бюджету не надходили платежі у вигляді штрафів. 

“Оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області Нацполіції, слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Львові, за процесуального керівництва прокуратури Львівської області затримали начальника відділу обласного управління Держпродспоживслужби під час одержання “траншу” – 10 тисяч гривень”, – повідомили в у відділі комунікації ГУНП в області.

Під час процесуальних заходів правоохоронці встановили, що від підприємців-порушників вимагали неправомірну вигоду за не реагування на виявлені під час перевірки порушення у сфері їх компетенції. А саме не накладення штрафних санкцій. Відтак, кошти, які повинні надходити до бюджету, потрапляли до “бюджету” посадових осіб.

За не притягнення підприємця до адміністративної відповідальності за результатами перевірки закладу громадського харчування у місті Львів останній повинен був сплатити 10 тисяч гривень “винагороди”.

Начальника відділу обласного управління Держпродспоживслужби затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. У службових кабінетах, у тому числі керівництва служби, проводиться обшуки. Після проведення процесуальних заходів буде вирішуватися питання про повідомлення про підозру.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Поділитись