Лукашенко дав завдання білоруським вченим створити вакцину від COVID-19

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що отримання власної вакцини від COVID-19 є справою честі для керівництва МОЗ і Національної академії наук, і підкреслив, що препарат повинен бути кращим, тому що створюється не на «голому місці».


«Вітчизняна вакцина — справа честі (Володимира) Гусакова та (Дмитра) Піневича (очолюють академію наук і мінохоронздоров’я — ред.), МОЗ та Національної академії наук, в найкоротші терміни зробити найкращу вакцину. Чому найкращу — бо досвід вже є. І у росіян, і у європейців, і у китайців, у індусів «, — сказав Лукашенко в п’ятницю на зустрічі з міністром охорони здоров’я Білорусі Дмитром Піневича. Слова президента наводить його прес-служба на сайті глави держави.

Лукашенко додав, що «багато хто вже виробляє ці вакцини». «Ми вже дещо знаємо, ми не на голому місці це робимо», — заявив глава держави.

У свою чергу агентство Sputnik Білорусь наводить слова Лукашенка про те, що якщо буде необхідно, то і китайська сторона готова підтримати і допомогти Білорусі в питанні створення вакцини. «Треба встати на плечі тим, хто це вже зробив, і зробити хорошу вакцину. Якщо вийде надійна, якісна — 98-99% гарантії — це буде прорив. До хорошого треба прагнути», — підкреслив білоруський президент.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...