Ізраїль не допускатиме в країну туристів, вакцинованих російським «Супутником V»

Іноземні туристи, щеплені проти коронавірусу, з 9 січня матимуть можливість прилетіти до Ізраїлю.

Дозвіл поки не зачепить мандрівників, щеплених російським «Супутником V».

Джерела, близькі до уряду Ізраїлю, повідомили, що заборона відвідування країни для росіян пов’язана з недостатньою вивченістю «омікрон»-штаму коронавірусу, а також відсутністю підтверджених даних щодо реакції «Супутника V» саме на цей варіант збудника COVID-19.

Перед відльотом в Ізраїль туристам необхідно пройти ПЛР-тестування або зробити експрес-аналіз на коронавірус. Після прибуття на територію країни мандрівникам доведеться пробути на карантині добу до отримання результатів повторного тестування.

Відомо, що прийматимуться мандрівники з країн, які не входять до «червоного» списку, а крім вакцинованих, право на в’їзд отримають і перехворілі на COVID-19.

Рішення про відновлення туризму прийнято на рівні МОЗ Ізраїлю і незабаром буде передано для затвердження до парламенту країни.

Все це відбувається на тлі бурхливого поширення «омікрону» по території Ізраїлю: буквально напередодні прем’єр-міністр Нафталі Беннет, закликаючи людей похилого віку зробити четверте щеплення, заявив, що найближчим часом захворюваність може досягти 50 тисяч людей на день, а віддалене навчання буде найсерйозніших масштабах».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,