Глава МЗС Японії уникнув відповіді на питання про можливі санкції проти РФ

Міністр закордонних справ Японії Йосімаса Хаясі не став відповідати на питання про готовність влади запровадити санкції проти Росії у разі її можливого вторгнення в Україну.

Питання було порушено у вівторок, 1 лютого, під час регулярної прес-конференції глави японського зовнішньополітичного відомства.

«Наші дії у разі вторгнення Росії (в Україну) — це питання з розряду гіпотетичних, тому я хотів би ухилитися від відповіді на нього», — відповів Хаясі на прохання прокоментувати можливість запровадження санкцій щодо РФ.

Глава МЗС Японії вкотре наголосив, що Токіо продовжить співпрацю з міжнародною спільнотою з українського питання, насамперед із країнами G7.

Раніше, 31 січня, прес-секретар Білого дому Джен Псакі підтвердила, що уряд США розробив списки санкцій на випадок «вторгнення» Росії в Україну, туди входять чиновники, а також члени їхніх сімей.

Цього ж дня виконавчий віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс заявив, що Євросоюз (ЄС) готує пакет персональних, економічних, фінансових та торгових санкцій проти Росії. Зазначається, що обмеження можуть бути запроваджені «у разі агресії щодо України».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,