Білоруський опозиціонер розповів про умови СІЗО Мінська

Звільнений член Координаційної ради (КС) опозиції Білорусії, лідер страйкому Мінського тракторобудівного заводу Сергій Дилевський розповів про умови СІЗО в Мінську.

За його словами, ніякого насильства в ізоляторах не було, проте умови там були важкі і перебувати було неприємно.

«Здавалося, що в камері до мене жили роками бомжі — сморід дуже сильний. Їсти там просто неможливо», — заявив Дилевський.

При цьому він зазначив, що співробітники ізоляторів в Жодіно і на вулиці Окрестіна в Мінську ставилися до нього переважно нормально.

«Відносно настроїв співробітників були затяті прихильники чинної влади, але їх було меншість», — заявив він, додавши, що більшість ставилися до протестуючих лояльно.

Білоруський опозиціонер був випущений з СІЗО в Жодіно 18 вересня. Під арештом він провів 25 діб за статтею про порушення встановлених порядків проведення масових заходів.

Раніше один з лідерів КС Максим Знак розпочав голодування в СІЗО. Він почав голодування в знак протесту проти звинувачень, які висувають щодо нього. Знака звинувачують у закликах до зміни влади і конституційного ладу. Він вважає кримінальне переслідування незаконним.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,