Бердянського прокурора судитимуть за одержання хабара

Бердянського прокурора судитимуть за одержання хабара

До суду скеровано обвинувальний акт відносно прокурора Бердянської місцевої прокуратури Запорізької області. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Прокурорами Генеральної інспекції Офісу Генпрокурора направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього прокурора Бердянської місцевої прокуратури Запорізької області за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

“За даними слідства, прокурор, здійснюючи процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні, одержав 10 тис доларів США неправомірної вигоди за неповідомлення особі про підозру у самовільному зайнятті земельної ділянки та самовільному будівництві. Також за цю суму він мав повернути документи, вилучені під час обшуку. Досудове розслідування у провадженні здійснювали слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань”, – йдеться у повідомленні.

Підтримання публічного обвинувачення забезпечуватимуть прокурори Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора.

Зазначається, що відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Фото Олександри Буділки (з архіву FOTOmedia)

Поділитись