Байден заявив, що їде до Саудівської Аравії для «протистояння» Росії

Президент США Джо Байден обґрунтував необхідність майбутнього візиту до Саудівської Аравії тим, що пряма взаємодія з королівством необхідна для протистояння Росії та перемоги у конкурентній боротьбі з Китаєм.


Напередодні поїздки, що критикується багатьма, він написав статтю для газети Washington Post, в якій, зокрема, повідомив, що саудівська влада працює з американською адміністрацією над розширенням поставок нафти на світовий ринок і зниження цін на неї.

«Моя робота як президента полягає в тому, щоб зберігати нашу країну сильною та безпечною. Нам необхідно протистояти російській агресії, зайняти найкращу позицію для перемоги у конкуренції з Китаєм, працювати над більшою стабільністю у важливому регіоні світу», — стверджує Байден.

За його словами, Саудівська Аравія — одна з країн, яка може «безпосередньо впливати на результати такої роботи».
Президент США назвав метою запланованої на п’ятницю зустрічі з саудівськими лідерами зміцнення та розвиток «стратегічного партнерства, заснованого на спільних інтересах та відповідальності зі збереженням прихильності до фундаментальних американських цінностей».

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , ,