В Японії завершили випробування препарату від COVID-19 «Авіган»

Японські фахівці розпочали аналіз даних, отриманих в результаті завершилися клінічних випробувань препарату для лікування коронавірусної інфекції «Авіган» ( «Фавіпіравір» «Фавілавір»).

Про це повідомило агентство Kyodo з посиланням на джерела в компанії — виробника ліків Fujifilm Holdings Corp.

Передбачалося, що випробування завершаться в кінці травня, але потім терміни продовжили до кінця червня. Однак навіть незважаючи на такі вжиті кроки компанії не вдалося залучити до експерименту необхідних 96 пацієнтів. Головною причиною стало падіння числа нових заразилися. Після цього терміни закінчення випробувань неодноразово відсувалися.

Спочатку, шість років тому, ліки розроблялося для лікування грипу. Однак досліди на тваринах виявили побічні ефекти при розвитку плода. В результаті він був виключений з застосування вагітними жінками і потрапив в список препаратів, застосування яких можливо за особливим розпорядженням уряду в разі, якщо всі інші ліки не діють. Тим часом, китайські лікарі виявили, що він добре допомагає при лікуванні пневмонії, викликаної COVID-19.

На даний момент в Японії є запас «Авіган», достатній для лікування двох мільйонів чоловік. Разом з тим експерти Інституту охорони здоров’я Фудзита за підсумками власних клінічних випробувань препарату не змогли підтвердити його ефективність в боротьбі з коронавірусів.

В даний час в Японії, за інформацією порталу Worldometer, підтверджені 78 657 випадків коронавірусної інфекції. Померли 1500 осіб, видужали 71 030 пацієнтів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,