В Україні оголошено про початок третьої хвилі захворюваності COVID-19

Голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування, народний депутат від президентської партії «Слуги народу» Михайло Радуцький заявив, що на Україні починається нова, третя, хвиля захворюваності COVID-19.

За минулу добу в країні зафіксовано 7235 нових випадків коронавірусу, зафіксовано 185 летальних випадків. Всього з початку пандемії на Україні коронавірус був підтверджений у 1 млн 364 тис. 705 осіб, померли 26397 осіб.

«Судячи з того, що у нас йде зростання кожен день … Сьогодні — це понад 7 тис. Хворих COVID-19 за останню добу. Я не бачу різниці, який це саме штам. У нас був маленький локдаун для COVID-19, коли у нас було по 2-5 тис. на сьогоднішній день все, на жаль, зростає. Я так думаю, що ми виходимо на чергову хвилю захворюваності COVID-19», — цитує депутата агентство УНІАН.

За словами Радуцького, це спостерігається також і в Європі, і в США. «Єдине, що на сьогоднішній день може це зупинити, — це поява колективного імунітету. Вакцинація — це найдієвіший спосіб для появи колективного імунітету, але у нас повинно бути щеплено не менше 60% населення країни», — підкреслив він.

«На жаль, ми трошки розслабилися, я це бачу по залу Верховної Ради, навіть народні депутати забувають надіти маску, забувають дотримуватися соціальну дистанцію — я думаю, що дві-три тижні після зимового посиленого карантину, коли ми мали ослаблення, люди розслабилися .. . почали більше нехтувати карантинними заходами і маємо зростання», — додав Радуцький.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...