В AstraZeneca заявили, що знайшли спосіб підвищити ефективність вакцини від COVID-19

Англо-шведська компанія AstraZeneca знайшла формулу, здатну зробити розроблену спільно з Оксфордським університетом вакцину від COVID-19 максимально ефективною.

Про це повідомив виконавчий директор Паскаль Соріо. За його словами, нові дані покажуть, що препарат також результативним, як уже схвалені вакцини Pfizer і Moderna.

«Ми вважаємо, що нам вдалося знайти формулу успіху і спосіб вийти на настільки ж високі показники ефективності, як у всіх інших, після введення двох доз. Більше сказати вам не можу, оскільки в якийсь момент ми опублікуємо ці дані », — заявив Соріо в інтерв’ю газеті The Sunday Times.

Нові дані покажуть, що вакцина AstraZeneca також результативна, як уже схвалені до застосування препарати Pfizer і Moderna, захищаючи 95% пацієнтів, і є «100% ефективною» при стаціонарному лікуванні важких форм захворювання, уточнив Соріо.

Очікується, що розроблена Оксфордським університетом і Astra Zeneca вакцина найближчим часом отримає схвалення британської влади. Інформацію про нову формулу вакцини і підвищенні ефективності глава фармкомпанії пообіцяв опублікувати пізніше.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,