Rheinmetall опублікував пресреліз про пакет військової допомоги ЗСУ

Rheinmetall опублікував пресреліз про пакет військової допомоги ЗСУ

Компанія показала мобільний польовий шпиталь, котрий невдовзі отримає Україна.

Польовий госпіталь включає 32 ліжка, операційну з пов’язаними стерилізаційними засобами, технологію діагностичної візуалізації (рентгенівська та комп’ютерна томографія), лабораторію, аптеку. Він відповідає стандартам медичної підтримки НАТО Role 2.

У двох додаткових поставках, запланованих на кінець 2023 та початок 2024 року, RMS (Rheinmetall Mobile Systeme) також поставить в Україну два високомобільні медичні засоби підтримки.

Передача мобільного польового госпіталю буде складатися з двох етапів: спочатку десять українських військових пройдуть 14-денний навчальний курс, щоб навчитися складати, розбирати та експлуатувати госпіталь, а потім відбудеться офіційна передача Україні у визначеному місці.

«Ми дотримали свого слова й у надзвичайно короткий термін надали українським військовим великий першокласний польовий госпіталь. Чоловіки та жінки нашої компанії та наших партнерів продемонстрували видатну відданість у виконанні цього проекту. Ми жодного дня не забували, наскільки важлива швидка доставка. Сподіваюся, ця система врятує багато життів в Україні. Ми пишаємося тим, що вносимо наші особливі можливості в підтримку Rheinmetall України», – за словами керуючого директора RMS Хауке Біндзуса.

Поділитись