Китайська вакцина Sinovac від COVID-19 показала ефективність до 97%

Індонезійська державна фармацевтична компанія Bio Farma повідомила, що проміжні дані з випробувань китайської вакцини Sinovac продемонстрували її ефективність на рівні до 97%.

Про це повідомляє агентство Рейтер з посиланням на заяву представника компанії.

«Наша група, яка проводила клінічні випробування протягом одного місяця, виявила, що проміжні дані показують її (вакцини ) ефективність до 97%», — заявив представник Bio Farma Іван Сетіаван. Представник компанії зазначив, що Bio Farma очікує, що місцевий регулятор в кінці січня видасть дозвіл на використання вакцини Sinovac в надзвичайних ситуаціях.

Раніше президент Індонезії Джоко Відодо заявив, що країна має намір почати масову вакцинацію від коронавірусу до кінця поточного року. За словами Відодо, пріоритетом в цьому питанні є безпека вакцини. Першими вакцинованими будуть працівники медустанов, поліції і військові.

Індонезія має намір використовувати на перших етапах китайські вакцини від компаній Sinovac і Sinopharm, оскільки це поставить Індонезії 18 мільйонів доз вакцин, 15 мільйонів з яких будуть проводитися місцевою компанією Bio Farma. В цілому, за даними агентства, у Індонезії є угоди про 250 мільйонах доз вакцин до кінця 2021 року, у тому числі від американської компанії Novavax.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,