Індійські медики вперше виявили подвійну мутацію коронавірусу

Індійський консорціум з геному SARS-CoV-2 виявив в 18 штатах Індії британський, бразильський і південноафриканський штами коронавірусу, а також виявив новий варіант з подвійною мутацією, повідомляє міністерство охорони здоров’я країни.

До консорціуму по геному, створений Міністерством охорони здоров’я Індії в грудні минулого року, входять 10 національних лабораторій, які проводять аналіз геному вірусу і виявляють нові варіанти.

«З тих пір як консорціум почав свою роботу, був виявлений 771 випадок, які викликають стурбованість через їх підвищеної контагіозності … До них відносяться 736 зразків, позитивних на штам лінії Великобританії (B.1.1.7). 34 зразка виявилися позитивними на штам південноафриканської (B.1.351) лінії. Один зразок був виявлений позитивним на штам бразильської (P.1) лінії. Зразки з цими варіантами були виявлені в 18 штатах», — повідомило міністерство охорони здоров’я.

Також медики виявили нову мутацію коронавірусу в штаті Махараштра, який вже кілька днів лідирує за кількістю хворих коронавірусів. За останніми даними, від цього захворювання в штаті лікуються понад 231,9 тисячі осіб, причому за минулу добу кількість хворих зросла на 28,7 тисячі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...