Статки власника Louis Vuitton за день виросли на 12 мільярдів доларів

Статки власника Louis Vuitton за день виросли на 12 мільярдів доларів

Статки найбагатшої людини у світі, власника групи LVMH Бернара Арно 13 квітня виросло на $12 млрд і зараз становить $210 млрд. Про це повідомляє Bloomberg.

За даними агентства, це рекордна для Арно сума, а також друге за величиною одноденне зростання стану. Другий рядок найбагатших людей займає бізнесмен Ілон Маск зі статками $180 млрд. 13 квітня він також заробив «значні» $3,8 млрд.

Bloomberg зазначає, що Арно зміцнює своє лідерство над Маском і вже «залишив підприємця в пилюці».

LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy) — французька багатогалузева корпорація, що спеціалізується на виробництві та продажу товарів преміум-класу, таких як модний одяг, взуття, годинники, прикраси, парфумерія, косметика, алкогольні напої, сумки та багато іншого. Корпорації належить безліч популярних брендів, серед яких не тільки Louis Vuitton, Моєт та Hennessy, а й Christian Dior, Fendi, Givenchy, Kenzo, Marc Jacobs, Bulgari, Hublot та інші. Родина Арно володіє 48% акціонерного капіталу LVMH.

Зростання стану 74-річного Арно відбулося після публікації квартального звіту LVMH, в якому компанія повідомила про зростання продажів у сегменті одягу та виробів зі шкіри зросли на 18%. Це майже вдвічі перевищило консенсус-прогноз у 9%. Коментуючи результати групи, аналітик Bloomberg зі споживчих товарів Дебора Ейткен зауважила, що успіхи найбільшого підрозділу LVMH забезпечують впевнене зростання маржинальності бізнесу.

Виторг групи в першому кварталі підскочив на 17%, до 21,06 млрд євро. Попит на продукцію зріс у всіх регіонах. Найсильніша динаміка спостерігалася в Японії, де продажі підскочили на 34%. Слідом йдуть Європа (+24%) та Азія без урахування Японії (+14%). Фінансовий директор LVMH Жан-Жак Гійоні повідомив, що зростання в Китаї також було двозначним.

Продаж сегменту «Селективний ретейл» збільшився на 28%, до 3,96 млрд євро, сегменту «Парфумерія та косметика» — на 10%, до 2,12 млрд євро. Продаж годинників та ювелірних прикрас зріс на 11%, до 2,6 млрд євро. Він та інших алкогольних напоїв було продано на 1,69 млрд євро, що на 3% більше, ніж рік тому.

На цьому фоні акції LVMH зросли на 5,7% до рекордного рівня на торгах у Парижі (€883), внаслідок чого компанія увійшла до десятки найбільших компаній світу з ринковою капіталізацією $491 млрд. Всього з початку року акції LVMH подорожчали майже на 28 5%.

Поділитись