Зірку «Володаря кілець» Джона Ріс-Девіса не хочуть брати на ролі через вік

У віртуальній презентації нового науково-фантастичного фільму G-LOC, знятого за власним сценарієм режисером Томом Патоном на студії Lionsgate, брали участь актори Стівен Мойер («Справжня кров»), Каспер Ван Дін («Зоряний десант»), Тала Гувейя («Любов за розрахунком»,«Сьогодні або завтра») і Джон Ріс-Девіс (франшизи «Володар кілець»,«Індіана Джонс»). На традиційне запитання про творчі плани Ріс-Девіс, якому виповнилося 76 років, відповів:

«Я тільки що втратив ролі в двох фільмах. І все через те, що людям похилого акторам неможливо отримати страховку від COVID-19. Я потрапляю в діапазон від 75 до 90 років, тому мене вважають вже по коліно стоїть в могилі. І у мене починають з’являтися думки, що моя кар’єра в кіно закінчена. Коли я чую, як мої друзі-організатори кажуть, що нічого не планують робити до 2022 року, то розумію, як серйозно все, що відбувається з кіновиробництвом».

Він звернувся до своїх молодих колег:

«Ви повинні ретельно зважувати всі ризики. Ви молоді і здорові. Навіть якщо і заразитеся COVID-19, то, припускаю, не отримаєте серйозної шкоди. Але ніхто не може цього точно знати».

Ван Дін теж поскаржився на свою ситуацію:

«У мене тільки що з’явилася робота, зйомки займуть всього два тижні. Але перед цим я повинен ще два тижні просидіти в номері готелю. Чи не бачити сім’ю, дітей, взагалі нікого не бачити. І потім ще проведуть тести для того, щоб допустити мене до знімального майданчика».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,