Загинув актор з серіалу «Ходячі мерці» Мозес Дж. Мозлі

У віці 31 року помер американський актор кіно та ТБ Мозес Дж. Мозлі.

Насамперед темношкірий артист відомий за образом одного із зомбі, яких Мішонн на зорі своєї появи в шоу використовувала як тяглову силу. Мозлі задіяний у півдюжині епізодів серіалу та ще у двох десятках фільмів та телешоу. Серед яких «Голодні ігри», «Охоронці», «Королева півдня» та інші.

Зазначимо, що безрукі самохідні трупи з вивернутими щелепами так і залишилися одним з найяскравіших образів, що запам’ятовуються, в «Ходячих».

Як передає TMZ, пославшись на підтвердження від рідних актора, труп Мозлі знайшли в районі Гудзонського мосту в Джорджії. Також член сім’ї Мозеса уточнив, що чоловік не давав про себе знати з позаминулого воскресіння, так що вони почали телефонувати лікарні. А коли це не дало результату — у середу заявили про зникнення людини.

За повідомленням поліції, найімовірніше йдеться про самогубство.

У дитинстві та підлітковому віці Мозес був надзвичайно гладкою дитиною, але перейнявся зробити кар’єру в модельному бізнесі, взяв себе в руки і завдяки дієтам та посиленим тренуванням скинув вагу зі 140 кг наполовину. 2009-го дебютував на екранах.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,