Японська принцеса Мако відмовилася від титулу заради шлюбу з простолюдином

Японська принцеса Мако відмовилася від титулу заради шлюбу з простолюдином

Вранці, 26 жовтня, в Японії принцеса Мако, старша дочка наслідного принца Акісіно, вийшла заміж за свого однокурсника Кея Комуро.

Документи до муніципалітету токійського району Сібуя було подано від імені пари представником Управління імператорського двору. У зв’язку з цим у домовій книзі імператорського палацу зроблять відповідний запис, згідно з яким принцеса Мако виходить зі складу імператорської сім’ї. Тепер вона носитиме прізвище Комуро.

У зв’язку із одруженням у Токіо пройшла мирна акція протесту за участю близько 130 осіб. Протестувальники розпочали свою ходу від центрального входу до парку, який розташований недалеко від станції “Утиваїваїтє”. Маршрут складає близько 2 кілометрів вздовж вулиць міста. Громадяни вимагали не допустити одруження принцеси, щоб “захистити імператорську родину”.

Тепер уже колишня принцеса Мако разом із Комуро принесла вибачення людям у зв’язку з занепокоєнням щодо їхнього шлюбу. За її словами, існують різні думки щодо цього одруження. Однак для пари “шлюб був необхідним рішенням для продовження життя та збереження наших сердець”

Сам Комуро зізнався у своїй любові до Мако. Також він наголосив на підтримці людей у ​​ці непрості для них часи.

Заручини Кея Комуро та принцеси Мако були спочатку оголошені у вересні 2017 року. Весілля було призначено на листопад 2018 року. Проте за півроку до цієї події стався скандал, пов’язаний із боргами матері нареченого.

Поділитись