Японська принцеса попрощалася з родичами перед весіллям

Японська принцеса Мако, дочка спадкоємця престолу принца Акісіно, відвідала своїх діда і бабусю, колишнього імператора Акіхіто і колишню імператрицю Мітіко, щоб повідомити їм про своє майбутнє у вівторок одруження, повідомляє агентство Kyodo.

Уточнюється, що дівчина після весілля покине сім’ю монарха і стане звичайною громадянкою Японії. 30-річна Мако і її обранець Кей Комура 26 жовтня зареєструють шлюб в одному з японських муніципалітетів. Далі пара відправиться в Нью-Йорк, де Комура буде працювати в адвокатській фірмі.

Весілля принцеси раніше планувалася в листопаді 2018 року, але була відкладена через фінансові суперечки матері нареченого з її колишнім другом. Чоловік вимагає повернути йому гроші, виділені на навчання Комура.

Сама принцеса Мако весь цей час наполягала на своєму рішенні вийти заміж за Комура. При цьому офіційного весілля не планується, скасовані і церемонії при дворі. Мако також відмовилася від державного приданого в розмірі $ 1,3 млн, яке було покладено їй після відходу з імператорської родини.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,