Warner Bros не може звільнити Ембер Херд через умови її контракту

Скандал між Джонні Деппом і Ембер Херд вже призвів до неприємних наслідків для знаменитого актора.

Він позбувся ролей капітана Джека Горобця ( «Пірати Карибського моря») і Геллерта Грін-де-Вальда ( «Фантастичні тварини 3»), а також отримав відмову у співпраці від більшості великих студій Голівуду. А ось його колишню дружину робочі негаразди поки обходять стороною.

Хоч фанати і були проти того, щоб Херд і далі грала Меру в «Аквамене», Warner Bros. не поспішає її звільняти, і справа, схоже, не в особистих симпатіях, а в жорстких умовах контракту. Як повідомляє портал ScreenRant, студія не може розірвати домовленість з актрисою, поки не підтвердиться, що вона зробила щось незаконне. Але законодавство США в цілому не дуже прихильно до позовів про наклеп через положень про свободу слова, а ось у Великобританії довести, що кого-то оббрехали, може бути простіше.

Депп програв справу проти The Sun, публічно продемонструвавши, що ні очистив своє ім’я, а тому Warner Bros. не могла далі з ним співпрацювати, однак і звільнити його було не можна, а ось відсторонення від ролі із солідною компенсацією стало виходом. Але з Херд справи йдуть складніше. Студія не зможе розірвати з нею контракт, поки актрисі не пред’явлені кримінальні звинувачення, та й в цілому вона поки ніякі позови не програвала. Зате якщо Джонні виграє судовий процес в США і доведе, що його колишня дружина збрехала в своїх звинуваченнях, Warner Bros. доведеться переглянути рішення.

Звичайно, фанатів рішення студії навряд чи влаштує, але коли мова йде про великі гроші і судових позовах, думка глядача відходить на задній план. Так що Херд, схоже, скоро знову приміряє червоноволосу перуку для зйомок в «Аквамені 2», прем’єра якого намічена на 15 грудня 2022 року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,