Кайлі Дженнер розчарувала шанувальників, з’явившись в кадрі без макіяжу

Кайлі Дженнер розчарувала шанувальників, з’явившись в кадрі без макіяжу

Нещодавно Кайлі Дженнер взяла участь в YouTube-шоу візажиста Джеймса Чарльза.

Блогер запросив телезірку в якості моделі, щоб показати на ній варіант макіяжу для Хеллоуїна. Однак багатьом глядачам було не до макіяжу: вони дивилися на обличчя 23-річної Кайлі, яке, як багатьом здалося, роздуте і майже знерухомлене від філерів. Користувачі відзначають, що зірка шоу «Сімейство Кардашьян» ледь може посміхатися через зловживання уколами краси.

Крім того, багатьох здивувало, як сильно відрізняється нефарбована Дженнер від того, що вони звикли бачити на її сторінці в Instagram.

«Я б не повірив, що це одна і та ж людина, якби не знав, хто це», «Це було важко дивитися. Вона ледь може ворушити обличчям», «Через філери вона виглядає набагато старшою за свій вік», «Навіщо вона це робить? Їй же всього 23! Це дуже сумно», – пишуть в коментарях користувачі, які переглянули випуск з Кайлі.

Це далеко не перший випадок, коли знаменитість розчаровує шанувальників своїм виглядом. Так, її нерідко ловили на використанні фотошопу для корекції фігури на фотографіях. Реальні фотографії Кайлі, зроблені папараці, інколи шокують: настільки сильно зовнішність зірки в життя відрізняється від її фото в Instagram. Крім того, Дженнер носить перуки і нарощене волосся, що також збиває з пантелику її шанувальників.

Поділитись