Кім Кардашьян орендувала острів, щоб відсвяткувати 40-річчя

Кім Кардашьян орендувала острів, щоб відсвяткувати 40-річчя

21 жовтня Кім Кардашьян виповнюється 40 років, і цю круглу дату телезірка вирішила відзначити по-особливому – орендувавши закритий тропічний острів.

Як повідомляє Page Six, Кім збирається запросити на свято близько 30 осіб з близького оточення, включаючи свою маму Кріс, сестер Хлою, Кортні, Кайлі та Кендалл і дружина Каньє Уеста. Назва острова не розкривається, відомо лише, що він знаходиться десь в Карибському морі.

Пункт призначення тримається строго в секреті з міркувань конфіденційності. Але все продовжують гадати. Можливо, це Бора-Бора або Карибські острови, які так любить сім’я Кардашьян, – припускає інсайдер.

Також є припущення, що свято Кім відбудеться на острові Некер, що належить мільярдерові Річарду Бренсону, або острові Камалія Кей, де подруга Кім, Серена Вільямс, проводила медовий місяць з Алексісом Оганяном в 2017 році.

Гості свята теж не знають точне місце майбутньої вечірки. Відомо, що вони відправляться туди наступного тижня рано вранці на приватному літаку. Про безпеку в умовах пандемії Кім вже подбала: всіх гостей протестували на COVID-19 і протестують ще за пару днів до вильоту.

Поділитись