Вілл Сміт зізнався, що думав убити свого батька

Голлівудський актор Вілл Сміт стверджує, що якось він подумував убити свого батька, щоб «помститися» за жорстоке поводження до матері.

Уривки з мемуарів артиста наводить журнал People.

«Коли мені було дев’ять років, я спостерігав, як мій батько так сильно вдарив мою матір по голові, що вона впала. Потім я бачив, як вона плювала кров’ю», — розповів Сміт.

За словами актора, ця травма вплинула на все його життя та кар’єру. Він довго вважав, що не заслуговував на визнання, похвали, уваги, щирого сміху глядачів — тому, що тоді не заступився за матір.

«Через те, що не зміг протистояти моєму батькові. За те, що був боягузом», — розповів актор.

Батьки Сміта розійшлися, коли той був підлітком і формально розлучилися 2000 року. Незважаючи на те, що актор підтримував тісні стосунки зі своїм батьком, Сміт пише, що його гнів, викликаний дитячою травмою, знову сплив на поверхню через десятиліття, коли він дбав про Вілла-старшого через прогресуюче онкологічне захворювання.

Згадуючи свого покійного батька, Сміт заявив, що той був жорстоким, але завжди щиро цікавився успіхами свого сина.

«Мій батько був жорстоким, але він був також на кожній грі, виставі та концерті… Він був алкоголіком, але був тверезим на прем’єрі кожного з моїх фільмів. Він слухав кожну платівку. Він відвідав кожну студію», — пише актор.

Раніше Сміт зізнався, що думав про самогубство.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...