Майкл Джексон перестав очолювати рейтинг найбагатших знаменитостей, що померли

Американський співак Майкл Джексон вперше за вісім років перестав очолювати рейтинг найбагатших знаменитостей, що померли.

Список із 13 імен опублікований на сайті журналу Forbes.

Джексон очолював рейтинг із 2013 по 2020 роки.

Цього разу перше місце у списку посів британський письменник Роальд Даль, автор повістей «Матільда» та «Чарлі та шоколадна фабрика». Його попадання до рейтингу пов’язують із придбанням Netflix прав на екранізацію його творів у компанії Roald Dahl Story Company за 684 мільйони доларів.

На другому місці – американський співак Прінс (120 мільйонів доларів). Джексон цього року зайняв третій рядок із доходом 75 мільйонів доларів. До рейтингу також увійшли художник-карикатурист Чарльз Шульц, дитячий письменник Доктор Сьюз (Теодор Сьюз Гайсел), співак та актор Бінг Кросбі, співак Елвіс Преслі та інші знаменитості. Дохід кожного з них склав менше 30 мільйонів доларів, замикає список музикант та один із засновників The Beatles Джон Леннон із 12 мільйонами доларів.

Раніше повідомлялося, що колишня наймолодша мільярдерка у світі, підприємниця Кайлі Дженнер очолила список найоплачуваніших знаменитостей 2020 року за версією журналу Forbes. За підрахунками журналістів, за рік 23-річній Дженнер вдалося заробити 590 мільйонів доларів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,