Victoria’s Secret відмовилася від своїх «ангелів»

Victoria’s Secret відмовилася від своїх «ангелів»

Компанія Victoria’s Secret відмовилася від своїх «ангелів», які протягом десятиліть дефілювали по подіуму на шпильках і в розкішному вбранні, прикрашених камінням і фірмовими крилами.

Як повідомляє The New York Times, замість цього вона запустила кампанію за участю жінок, відомих своїми досягненнями, а не формами.

Серед нових облич бренду – футболістка Меган Рапіноу, представниця лижного фрістайлу Ейлін Гу, модель і адвокат Палома Есслер, актриса Пріянка Чопра Джонас, трансгендерна модель Валентина Сампайо, модель і біженка з Південного Судану Адут Акеч, а також журналіст і фотограф Аманда де Кадене. Як зазначає газета, настільки екстремальний перехід від образів сексуальних «ангелів» до гасла «Чого хочуть жінки» є спробою переосмислити ідею про те, що таке сексуальність.

«Коли змінювався світ, ми занадто повільно реагували. Нам потрібно було перестати думати про те, чого хочуть чоловіки, і почати думати про те, чого хочуть жінки», – зізнався генеральний директор компанії Мартін Уотерс. Він також додав, що бренд сподівається стати глобальним захисником розширення прав і можливостей жінок. У новій кампанії також буде свій рада директорів, в якому всі місця, крім одного, будуть займати жінки.

Раніше Victoria’s Secret вперше запросила трансгендера стати обличчям рекламної кампанії. Це сталося після того, як директор по маркетингу компанії Ед Разек піддався критиці за відмову випускати трансгендерів на подіум під час показів.

Поділитись